کتابچه محصول

CISCO Router 2921

خانواده روترهای سری  2900 سیسکو ، که به روترهای ISR یا Integrated Services Routers  معروفند را ، تحت عنوان روتر های همه کار می شناسیم ، به این معنی که چندین سرویس (روتینگ، VoIP ، Securityو … ) را پشتیبانی میکنند.

اطلاعات بیشتر

Cisco Router 2911

روتر سیسکو Cisco 2911-K9 ساخت کمپانی سیسکو می‌باشد که از نسل خانواده روترهای سری 2900 سیسکو است. این مدل از روتر سیسکو خدمات یکپارچه‌سازی یا همان (ISR (Integrated Service Router را ارائه می‌دهد یا به عبارت دیگر از چندین سرویس Routing ،Security ،Video ،Voice و خدمات نرم افزاری پشتیبانی می‌کند و در سطح Enterprise در شبکه ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اطلاعات بیشتر

Router CISCO 2811

روتر Cisco مدل 2811 از یک پاور قدرتمند برخوردار است که به برق شهری متصل می شود و ولتاژی برابر با 100 تا 240 ولت AC دارد. منبع تغذیه این روتر جریان برق را با فرکانس 43 تا 67 هرتز با شدت جریان 3.5 تا 8 آمپر منتقل می کند. این روتر توان مصرفی برابر با 210 وات دارد و با توجه به پیکربندی که دارد نسبت به سایر روترها از توان مصرفی کمتری بهره می برد

اطلاعات بیشتر

Cisco Module PVDM2-32

ماژول PVDM یا ماژول DSP مسئول پردازش صدا روی روتر های سیسکو می باشد . به عبارت دیگر ، ماژول PVDM موظف به فشرده سازی صدا و تبدیل کدک های صدا می باشد . این ماژول مانند RAM ، روی مادربرد روترهای سیسکو نصب می شود .

اطلاعات بیشتر

Module Cisco PVDM2-64

ماژول های PVDM2 روترهای با خدمات یکپارچه سیسکو  (ISR) را قادر می سازد تا ارتباطات صوتی با تراکم بالا، کنفرانس و قابلیت های کدگذاری را در راه حل های ارتباطات IP  سیسکو ارائه دهند.

اطلاعات بیشتر

WS-C3750G-48TS-S

سوئیچ سیسکو مدل WS-C3750G-48TS-S دارای 48 پورت 10/100/1000 و 4 پورت SFP می باشد و از قابیت Stacking پشتیبانی می کند.

اطلاعات بیشتر

Cisco GLC-LH-SMD-SFP Module

ماژول فیبرنوری سیسکو GLC-LH-SMD تولید شده توسط کمپانی سیسکو می‌باشد. این ماژول سیسکو قابل استفاده در حالت‌‎های MultiMode و SingleMode است.

اطلاعات بیشتر

Cisco GLC-LH-SM SFP Module

  • وزن : 75 گرم
  • نوع فیبر : MMF
  • پورت انتقال : 1000BASE-LX/LH
  • طول موج دریافت و ارسال : 1260 تا 1355 nm
  • میانگین طول موج : 1310nm
  • قدرت ارسال داده : 3 تا 9.5 dBm
  • قدرت دریافت داده : 3 تا 20 dBm
  • حجم هسته : 62.5 میکرومتر
  • پهنای باند کانال : 500MHz
اطلاعات بیشتر

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.